Onwin Para Çekme

0
722
Onwin Para Çekme

Onwin ile kazanmanın en keyifli yanlarını keşfetmek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Her seferinde farklı bir adresle uğraştığımız platform tüm BTK denetimlerine rağmen varlığını sürdürüyor. Dolayısıyla Onwin giriş adresi güncel olarak hızlıca değişse de bir giriş problemi yaratmıyor. Hatta sorunsuz giriş yapılan, hızlıca erişilebilen bir platform olarak büyük bir kitlenin beğenisini topluyor.

Onwin para çekme yöntemleri arasında yer alan seçeneklerle Türk kullanıcıları kendisine çekebiliyor. Bu standardı ödeme yöntemlerinde uygulayabiliyor olması başlı başına bir tercih sebebine dönüşüyor. Özellikle çekim aşamasında sanal metotlar sunabiliyor olması işlem hızı açısından da pozitif bir olguya dönüşüyor.

Onwin Para Çekme Yöntemleri

Onwin para çekme limitleri son derece makul bir biçimde düzenlenmiş. Türkiye’de en çok tercih edilen metotlar ve bunların alternatifleri bir araya getirilmiş. Dilediğiniz miktarda çekim yapmanız ve bunları hızlı bir biçimde gerçekleştirmeniz sağlanmış. Eğer Onwin para çekme talebi verecekseniz çekim istediğiniz hesabın size ait olması dışında hiçbir sorumluluğunuz kalmıyor. Hızlıca ödemenizi alıyor ve kazancınızı harcamanın keyfini yaşıyorsunuz.

  • Banka Havalesi

Banka havalesini veya EFT yöntemini kullanarak çekim yapacağınız zaman en düşük tutar 250 TL oluyor. Yapabileceğiniz maksimum çekim tutarı ise 25.000 TL.

  • Montrapay Papara

Papara için Montrapay kullanarak çekim yapabilirsiniz. Bu sayede 200 TL alt limitle çekim talebi vermeniz mümkün olur. Maksimum çekim tutarı ise 5.000 TL ile sınırlı.

  • Montrapay Banka Havalesi

Banka havalesiyle çekim yapacaksınız fakat Montrapay altyapısını kullanmak istiyorsanız alt limit havale ve EFT için de 200 TL oluyor. En yüksek çekim miktarının 5.000 TL olduğunu unutmayın.

  • Paymino

Paymino için tıpkı yatırımda olduğu gibi 1.000 TL gibi kısmen yüksek bir çekim limiti var. Ancak üst limit olarak 25.000 TL’ye kadar işlem yapılabiliyor.

  • Jeton

En çok kullanılan sanal cüzdanlardan birisi olarak Jeton ile çekim yapabiliyorsunuz. Bu yöntemi seçtiğinizde 200 TL ile 10.000 TL arasında bir bakiyeniz olması gerekiyor.

  • Maksipara

Maksipara ile de çekim talebi verebiliyorsunuz. Burada da 200 TL alt limitle karşılaşıyorsunuz. Üst limitin ise 5.000 TL olduğu görülüyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here