Onwin Hesap Silme

0
649
Onwin Hesap Silme

Daha önce kullandığınız hiçbir platforma benzemeyen Onwin tamamen kendine hastır. Türkiye bahis pazarına giriş yaptığı günden bugüne kadar binlerce kişi onu tercih etmiştir. Unutulmamalıdır ki asla güven sorunu yaşatmamaktadır. Kullanıcı dostudur ve üyeleri para kazansın diye elinden geleni yapmaktadır. Bonus ve promosyon bakımından zengin olup hem burada yaşanacak kayıpları iade etmekte hem de buraya yapılacak ödemelerden alınan komisyonları eklemektedir. Böylece yaptığınız ödemeden daha fazla bakiyeye sahip olarak para kazanabileceksiniz. Kaybetseniz bile iadeler alarak tekrardan kazanma şansı bulacaksınız. Peki Onwin hesap silme hakkında bilginiz var mı ? Eğer ki bu konuda bilgi almak istiyorsanız hemen şimdi yazının devam kısmına bakabilirsiniz.

Onwin Hesabı Nasıl Silinir?

Kullanmakta olduğunuz Onwin hesabınızı artık kullanmak istemiyor musunuz? O zaman kolayca hesabınızı silebilirsiniz. Bunu yapabilmek için ilk olarak siteye giriş yapmalısınız. Ardından hesap ayarları sayfasına geçmelisiniz. Burada ise hesabı sil butonu göreceksiniz. Bu butona tıklamanız gerekmektedir.

Tıkladıktan sonra sizden bazı bilgiler talep edilecektir. Örneğin işlemlere güvenli bir şekilde devam edebilmeniz için sizden güvenlik sorunuzun cevabını isteyecektir. Ayrıca hesabınız 2Factor korumasında ise onu da kaldırmanız gerekecektir. Diğer yandan telefon numaranıza gönderilen kodu da ekrana yazacaksınız. Böylece artık hesabınızı kalıcı olarak silmiş olacaksınız. Peki ya sonra onu tekrardan kullanmak isterseniz? İşte o zaman yapmanız gereken şeyi yazının devamından öğrenebilirsiniz.

Onwin Hesap Dondurma

Birçok kişi Onwin hesap silme işlemi yaptıktan sonra bundan pişman oldu ve tekrardan onu kullanmak istedi ancak herkes yeniden kayıt olmak zorunda kaldı. Çünkü hesaplarını kalıcı olarak sildiler. Dolayısıyla hesaplarıyla birlikte onlara tanınan ayrıcalıklar da uçup gitti.

İşte siz de bu sorunla karşılaşmak istemiyorsanız ve hesabınızı geçici olarak kapatmak istiyorsanız o zaman hesabınızı dondurabilirsiniz. Bu şu şekilde yapılmaktadır: İlk olarak siteye girecek ve daha sonra hesap ayarlarına gidip hesabı dondur butonuna tıklayacaksınız. Tıpkı hesap silme aşamasında olduğu gibi gerekli bilgiler sizden isteyecek ve hesabınızı ne kadar süreyle dondurmak istediğinizi soracak. Bu noktada süresizi de seçebilirsiniz. Artık hesabınıza bir sonraki girişi yapana kadar hesabınız askıda kalmış olacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here